ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulu Müdürleri Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Yapıldı.

Okul öncesi eğitimde 2014-2015 eğitim öğretim yılını değerlendirme ve 2015-2016 eğitim-öğretim yılı planlama toplantısı İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN başkanlığında Ulukavak Anaokulu toplantı salonunda yapıldı.
Anaokulu Müdürleri Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürleri Arslan ARSLAN, Müslim KILIÇ, İlimiz genelinde tüm resmi Anaokulu Müdürlerinin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN; 2014-2015 eğitim-öğretim yılındaki özverili çalışmalarından dolayı anaokulu müdürlerine teşekkür etti.

 

Şube Müdürü Ahmet İNAN; 2014-2015 eğitim öğretim yılında ilimizde 3-5 yaş grubu okullaşma oranının % 37,16 - 4-5 yaş grubu okullaşma oranının % 49,80 ve 5 yaş grubunda okullaşma oranının % 83,11 olduğunu belirterek, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı için öğrenci potansiyeli ve fiziki durumu uygun olan okullarda şube başına düşen öğrenci sayılarının 20’ye kadar artırabilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.

Okul öncesi alan tarama ve kayıtların tamamlanması, Anaokullarında ücretlerin asgari düzeyde uygulanması, ücret ön plana çıkarılarak başvuruda bulunan hiçbir velinin geri çevrilmeden tüm öğrencilerin kaydedilmesi uyarısında bulunan Mili Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN; okul öncesi öğrenci oranının 2014-2015 eğitim öğretim yılına göre bu yıl daha da yükseltilmesi yönünde hep birlikte gayret sarf etmeliyiz dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan ARSLAN; Anaokullarına dağıtılan malzemeleri hakkında bilgi vererek,  donatım malzemesi ihtiyaçları ile ilgili okul müdürlerinden bilgi aldı.

Şube Müdürü Müslim KILIÇ ise okullarımızda yapılan bakım-onarım çalışmaları hakkında bilgi vererek bakım ve onarım ihtiyacı olan okul müdürlerinden taleplerini dinledi. Toplantı; okul müdürlerinin yapmış oldukları farklı uygulamalar ile ilgili sunumlarının ardından sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.