ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Şampiyon Masa Tenisçileri İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından ödüllendirildi

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Türkiye şampiyonu olan  Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerini makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Şampiyon Masa Tenisçileri İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından ödüllendirildi

     13-15 Mart tarihlerinde Antalya’da yapılan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Türkiye birincisi olan Sümeyra TÜRK ve ikinci olan Satı Nur İNCE isimli öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ettiler.

     Okul Müdürü Selami BOLAT: “Öğrencilerimiz Paralimpik dalında milli sporcu seçimi için hak kazandılar. Federasyonumuz tarafından uluslararası lisanslama işlemleri başlatıldı. Hedefimiz 2020 Tokyo olimpiyatlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek madalya kazanmalarıdır.” dedi.

     Şampiyon öğrencilerin başarılarından dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Öğrencilerimizin sporun her dalında başarılarını görmek bizi mutlu ediyor. Derslerin yanında sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunmaları önemsiyoruz. Bu alanlarda kazandıkları alışkanlıklar akademik başarıya da katkı sağlıyor. Başarılı olan öğrenciler arkadaşlarına da iyi örnek oluyorlar. Başarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sizleri yetiştiren ailelerinize, Okul Müdürümüze  ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Şenay Hanım’a teşekkür ediyorum.” dedi.

     Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK,  Milli Takımda Ayyıldızlı forma ile de  madalya almalarını  görmek istediğini belirterek  şampiyon öğrencileri ödüllendirdi.

22-03-201722-03-201722-03-201722-03-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.