ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alaca’nın En’leri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

Alaca’nın En’leri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

     “Alaca’nın En’leri Projesi” kapsamında sosyal ve kültürel faaliyetlerde başarı gösteren altı liseden 30 kişilik öğrenci grubu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ettiler.

     Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN’un da bulunduğu ziyarette öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK öğrencileri tebrik etti. Böyle projelerin okullarımıza hareketlilik kazandırdığını belirten Sayın BÜYÜK: “Akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sportif faaliyetlere de önem vermemiz gerekiyor. Değerlerimizin hatırlanması önemli. Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz gençler için çalışmak bizim görevimiz. Siz var olduğunuz için bizler varız. Okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi. 

     Okumanın önemine de değinen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, öğrencilere aynı zamanda yazmak için de çalışma yapmalarını tavsiye etti.

06-12-201706-12-201706-12-2017

 06-12-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.