ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Alaca Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu Z Kütüphane Açılışı Valimiz Sayın Ahmet KARA Tarafından Yapıldı.

Alaca Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu Z Kütüphane Açılışı Valimiz Sayın Ahmet KARA Tarafından Yapıldı.

      Alaca Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulunda yapımı tamamlanan Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) açılışı Valimiz Sayın Ahmet KARA tarafından yapıldı.

    Açılışa Alaca Kaymakamı Sayın Ramazan KURTYEMEZ, Alaca Belediye Başkanı Sayın Muhammet EYVAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, çok sayıda kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, sivil toplum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

      Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırılması açısından Z kütüphanelerin verimli olduğunu söyleyen Valimiz Sayın Ahmet KARA, kitap okumayı cazip hale getiren bu güzel ortamların çoğalmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Valimiz Sayın Ahmet KARA, Z kütüphanenin kitap içeriğinin zenginleştirilmesi gerektiğini, bunun için de Alaca Belediye Başkanından söz aldıklarını belirterek, kütüphanenin oluşturulmasında destek veren herkese teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ten de ilimiz genelinde Z kütüphane sayılarının artırılmasını isteyen Valimiz Sayın KARA, Valilik olarak kendilerinin de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

26-02-201626-02-201626-02-201626-02-201626-02-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.