ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıl Oyunları Projesi II. Dönem Turnuvasıyla Tamamlandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Çorum Belediyesi Arasında yürütülmekte olan Akıl Oyunları Projesi kapsamında ikinci dönem turnuvalarımızla beraber proje sonuçlandı. 
Akıl Oyunları Projesi II. Dönem Turnuvasıyla Tamamlandı.

İkinci dönem akıl oyunları turnuvasında toplam 34 Okulumuzdan 420 öğrencimiz turnuvalara katıldı. 8 farklı alanda yapılan turnuvalarda 47’si kupa olmak üzere toplamda 99 Öğrencimiz dereceye girerek ödül almaya hak kazandı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK turnuva ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Düşünen, pratik çözüm üretebilen, karar vermede özgüveni üst düzeyde bireyler oluşturmak kastıyla çıktığımız bu yolda başarıya ulaştığımızı görmek, bizleri son derece mutlu etmiştir. Öğrencilerimizin, zekâ oyunlarıyla tanışmasını sağlamak, karşılaştıkları problemlere çözüm geliştirmelerine, farklı düşünme yollarını keşfetmelerine yardımcı olmak ve tabi ki problem çözmede yaratıcılığın, hayal gücünün ne kadar önemli araçlar olduğunu göstermekte proje hedeflerimizdendi.” Dedi.   

Turnuvada derece kazanan öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle tören sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.