ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

Aday Öğretmenlerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

     Aday Öğretmenlerimizin Okul Dışı Faaliyet Programı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaretleriyle sona erdi

     Ziyarette aday öğretmenlerin öğretim yılı süresince yaptıkları faaliyetleri ve yaşadıkları tecrübeleri dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK öğretmenlik mesleğinin fedakarlık gerektirdiği belirterek: “Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz. Onlar için elimizden geleni yapacağız. Karşılaştığımız sorunlara aldırmadan kendimizi geliştirmeye çalışmalıyız. Öğretmen bir sanatçı gibi rolünü oynamalı ve senaryoyu kendisi yazmalıdır. Öğrenciler tarafından istenen sevilen öğretmen olmalıyız. Bizler ülkemize hizmet ediyoruz. Yaptığımız işi severek yaparsak huzurlu ve mutlu oluruz. Sizlere meslek hayatınızda sağlık, sıhhat ve başarılı çalışmalar diliyorum.” dedi. 

     Aday öğretmenlerimiz 1 Aralık 2017 tarihinde başlayan Okul Dışı Faaliyet Programı kapsamında  İl Koordinatörü İbrahim IŞIK ile birlikte her hafta bir çalışma yaptılar.  Şehir Kimliğini Tanıma, Kurumsal İşleyiş, Yanıbaşımızdaki Okul, Tecrübeyle Buluşma, Topluma Hizmet Uygulamaları gibi başlıklar altında çeşitli etkinliklere katıldılar.

27-05-201827-05-2018

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.