ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

50 Okulumuza 190 Bisiklet Daha Törenle Dağıtıldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında Çorum´a gönderilen 190 bisiklet daha törenle dağıtıldı. 
50 Okulumuza 190 Bisiklet Daha Törenle Dağıtıldı.

Çorum Milletvekilimiz Sayın Salim USLU, Vali Yardımcısı Orhan Şefik GÜLDİBİ, Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet BARIŞ ve Protokol üyelerinin katılımları ile 23 Nisan Ortaokulu bahçesinde "Hadi Hareket Et Çorum" sloganlı kampanya çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından getirilen 190 bisiklet öğrencilere hediye edildi. Geçtiğimiz Mayıs ayında da Valimiz Sayın Ahmet KARA, Belediye Başkanı Sayın Muzaffer KÜLCÜ, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ve protokol üyelerinin katılımları ile 200 adet olmak üzere bu yıl toplam 390 adet bisiklet dağıtımı gerçekleştirildi.

23 Nisan Ortaokulu bahçesinde düzenlenen bisiklet teslim töreninde açılış konuşmalarının ardından il merkezi ve ilçelerden 5.6.7. sınıflarda Seçmeli Spor ve Fiziki Etkinlikler dersi bulunan okullara bisikletler protokol üyelerince hayırlı olsun dilekleriyle teslim edildi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.