ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Sınıf Öğrencisi Zeynep YENİLMEZ’in eTwinning Başarısı

5. Sınıf Öğrencisi Zeynep YENİLMEZ’in eTwinning Başarısı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK eTwinning Projesi “Öykü Öykü  Türkiyem”de yer alan İskilip Atatürk Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Zeynep YENİLMEZ’i makamında kabul etti.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK eTwinning projelerinin anaokullarından başlayarak artış gösterdiğini belirterek: “Öğrencilerimizin sosyal, kültürel faaliyetlerde yer almalarını önemsiyoruz. Öğretmenlerimizin  fedakarlıklarıyla güzel projeler ortaya çıkıyor. Bu tür projeler hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz arasında birlik beraberlik duygusunun gelişmesine katkı sağlıyor. Çocuklarımızın kendilerine olan güvenleri gelişiyor. Her okulumuzun bir eTwinning projesi olmasını istiyoruz. Bu güzel projedeki başarınızdan dolayı öğrencimizi ve sizleri tebrik ediyorum.” dedi.

     İskilip İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ATÇIOĞLU ve Okul Müdürü Süleyman TOPRAK’ın da katıldığı kabulde proje hakkında bilgi veren Danışman Öğretmen Yağmur YILMAZ:  “Öğrencilerin okuma yazma alışkanlığı kazanmalarının yanında düşünebilen, yeni fikirler üretebilen, kültürüne sahip çıkan bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla yürütülen bu projeye katılan Zeynep’in İskilip’i anlatan ‘Memleket Havası’ isimli öyküsü 43 ilden seçilen öykülerden oluşan kitapta yer aldı.” dedi.

     Ziyarette İskilip Atatürk Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Zeynep YENİLMEZ kitabını imzalayarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e hediye etti.

13-03-201813-03-201813-03-201813-03-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.