ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı, ilimizde de düzenlenen törenlerle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de düzenlenen törenlerle kutlandı. Valimiz Sayın Ahmet KARA, Garnizon Komutanıİl J. K. Yrd. J. Yarbay Metin ÖZBEK, Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ’nün Atatürk anıta çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. 
30 Ağustos Zafer Bayramı, ilimizde de düzenlenen törenlerle kutlandı.

Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, Protokol üyeleri ile askeri erkan ve vatandaşların katıldığı törenin ardından Valilik Makamında Valimiz Sayın Ahmet KARA, kutlamaları kabul etti. Valimiz Sayın Ahmet KARA’ya Garnizon Komutanı Metin Özbek ve Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ eşlik etti.

Ardından Gazi Caddesi’nde düzenlenen kutlama törenine geçildi. Valimiz Sayın Ahmet KARA, Garnizon Komutan Vekili J. Alb.Metin ÖZBEK, Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ, Protokol üyeleri ve vatandaşların katıldığı törende günün anlam ve önemini belirten konuşma Yüzbaşı Serkan GÖK tarafından yapılırken, Anadolu Lisesi öğrencilerimiz de “Vatan” ve “Kahramanlık” isimli şiirlerini okudu. Ardından Belediye Bando Takımı eşliğinde Askeri geçiş töreni ile program sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.