ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen törenlerle kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

Törene Valimiz Sayın Ahmet KARA, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit BAĞCI, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ahmet ÇELİK, Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ,  Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, protokol üyeleri, Siyasi Partilerin Başkan ve temsilcileri, öğrenciler, veliler ile çok sayıda davetli katıldı.  

 

23 Nisan etkinlikleri Atatürk Anıtı’nda çelenk sunma töreni ile başladı. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ün Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.    

 

Atatürk Spor Salonu’nda Bahçelievler İlkokulu ve Cumhuriyet ortaokulu tarafından düzenlenen çocuk şenliği programı ise Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda resim ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Müzikler eşliğinde, geleneksel kıyafetler içinde sunulan birbirinden güzel, folklor, dans ve müzik performansları, izleyicilere günün coşkusunu yansıttı.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.