2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantıları Gerçekleştirildi
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantıları Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_09/17152136_WhatsApp_Image_2021-09-17_at_14.38.05_1.jpg)
14-16 tarihleri arasında il ve ilçelerimizde görev yapan rehber öğretmen/psikolojik danışmanlarla 2021-2022 öğretim yılı sene başı toplantıları gerçekleştirilmiştir. Toplantılar salgın tedbirleri gereğince 6 oturum ve kısıtlı sayı ile Çorum Rehberlik ve Araştırma Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilmiştir. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahir Demir, Ram Müdürü Erdal Yılmaz'ın katıldıkları toplantılarda 2021-2022 öğretim yılı planları, genel, yerel ve özel hedefler, koordinatörlük sistemi, Ram araştırma raporu, psikososyal çalışmalar ve yeni sınıf rehberlik etkinlikleri programı görüşülmüştür.