ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi İstişare Toplantısı Yapıldı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi İstişare Toplantısı Yapıldı

     Toplantıya Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Çorum Milletvekili Ahmet Sami CEYLAN, Çorum Milletvekili Erol KAVUNCU, Vali Yardımcısı Turgay GÜLENÇ,  AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet KARADAĞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yahya ÇOBAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Suat ATMACA, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep ÇIPLAK,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin KIR, Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet DURGUN katıldı.

     2018-2019 eğitim öğretim yılı için yapılan hazırlık çalışmalarının değerlendirdiği istişare toplantısında; İkili eğitim yapan okullarımızın tekli eğitime geçebilmeleri için yürütülen çalışmalar, mevcut okullarımızın fiziki durumlarının daha verimli kullanılabilmesi için yapılacak planlamalar, inşaatı tamamlanan ve inşaatı devam eden okullarımızın son durumları, ilimizde eğitimin kalitesinin artırılması için eğitim öğretim başlamadan önce yapılacak çalışmalar görüşüldü. Toplantıda ayrıca okul öncesi eğitimin durumu ve planlaması yapıldı.

28-08-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.