ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlimizde Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Hürriyet Meydanı’nda başlayan bayram etkinliklerinde ilk olarak halk oyunları ekiplerinin gösterileri yer aldı.
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlimizde Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.

Gösterilerin ardından Protokol üyeleri, öğrenciler ile spor gruplarının katılımıyla Saat Kulesi önünden Atatürk Anıtında gençlik yürüyüşü gerçekleştirildi. 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Protokol üyeleri ve vatandaşların katıldığı törende Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim EĞER, Atatürk Anıtı´na çelenk sundu. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunarak bayrağımız göndere çekildi. Burada tamamlanan ilk programın ardından etkinlikler Atatürk Spor Salonu´nda devam etti. 

 

Atatürk Spor Salonu’ndaki gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Şöleni kutlamalarına Valimiz Sayın Ahmet KARA, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim USLU ve Cahit BAĞCI, Garnizon Komutanı Jan.Kıd.Alb. Ahmet ÇELİK, Belediye Başkanı Muzaffer KÜLCÜ, Protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Gençlik Şöleni’nde Folklor ekipleri, sporcular ve öğrencilerin yapmış oldukları gösteriler beğeni ile takip edildi. Gençlik Kupası Basketbol Turnuvası ödül törenin ardından sahne alan Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Grubunun sunumu ile tören sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.