ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yarışma Sonuçları

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yarışma Sonuçları

 

15 Temmuz Şehitleri Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ilimizde düzenlenen öykü yarışması, Kahramanlarıma Mektup ve Resim,Afiş yarışması sonuçlanmıştır. Katılımlarından dolayı tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor, dereceye giren öğrencilerimizi kutluyoruz

 

 

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ÖYKÜ YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

Eserin Adı

1

Fatıma Zehra ÇELİK

Alaca Sakarya Ortaokulu

Vatan Sağolsun

2

Yağmur KARATAŞ

Uğurludağ Ortaokulu

Bir Kahramanlık Hikayesi

 

 

 

 

 

 

 

LİSE ÖĞRENCİLERİ ÖYKÜ YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

Eserin Adı

1

Berfin Su TARHAN

Başöğretmen Anadolu Lisesi

Kapkara Bir On Beş Temmuz

2

Burcu DOĞAN

Bahçelievler Anadolu Lisesi

Şahadete Erenler

3

Yusuf ÜVEYİK

Çorum Belediyesi Prof.Dr. Hayrettin Karaman İ.H.L

Karanlık

 Dereceye giren ÖYKÜLERİ İncelemek İçin TIKLAYINIZ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ KAHRAMANLARIMA MEKTUP YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

Eserin Adı

1

Kader ASLAN

Mecitözü Yatılı Bölge Okulu

Ülkesine Feda Olan Asker

2

Hatice Gül GÖKGÜNEY

Bayat Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Demokrasi Şehitlerine

3

Zehra Rumeysa KÖYLÜ

Sungurlu Fatih Ortaokulu

Hiç Bitmeyeceğini sandığımız Gece

 

LİSE ÖĞRENCİLERİ KAHRAMANLARIMA MEKTUP YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

Eserin Adı

1

Tüğsem ÖZEJDAR

Ş. Mustafa Solak MTAL

Sevgili Melek

2

Görkem Ali AKYOL

Başöğretmen Anadolu Lisesi

Sizler Hatırlattınız

3

Adem Alper DANACI

Çorum Belediyesi Prof.Dr. Hayrettin Karaman İ.H.L

Sevgili 15 Temmuz Kahramanları

 Dereceye Giren Kahramanıma MEKTUPLARI İncelemek İçin TIKLAYINIZ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ RESİM, AFİŞ YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

1

Gülsena POYRAZ

Kargı Atatürk Ortaokulu

2

Ömer Utku GÜMÜŞ

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

3

Utku Salih DENİZ

Alaca Sakarya Ortaokulu

 

LİSE ÖĞRENCİLERİ RESİM, AFİŞ YARIŞMASI LİSTESİ

S.N

Öğrencinin Adı Soyadı

Okulu

1

Begüm Zümra IŞIK

Başöğretmen Anadolu Lisesi

2

Melih İNAL

Osmancık Ömer Derindere Fen Lisesi

3

Nisa SEMERCİ

İskilip Akşemseddin Anadolu Lisesi

 

LİSE ÖĞRENCİLERİ DERECEYE GİREN RESİM VE AFİŞLER 

07-07-2020 07-07-2020 07-07-2020
1. Begüm Zümra IŞIK 2. Melih İNAL 3. Nisa SEMERCİ

 

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ DERECEYE GİREN RESİM VE AFİŞLER

07-07-2020 07-07-2020 07-07-2020
 1. Gülsema POYRAZ 2. Ömer Utku GÜMÜŞ 3. Utku Salih DENİZ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.