ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri Münhal Eğitim Kurumları Listesi

Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri Münhal Eğitim Kurumları Listesi

 2022 Yılı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri kapsamında, müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarına ait liste aşağıda yer alan bağlantılarda yayımlanmıştır. (özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları ve 25 oda ve üzeri kapasitesi olan öğretmenevleri hariç)

İhtiyaç belirtilen eğitim kurumlarına yeniden görevlendirme süreci içerisinde mahkeme kararı gereği ve soruşturma sonucu görevlendirme yapılması veya görevden alınması yada norm tahsisi,istifa, emeklilik, okul/kurum kapatılması gibi nedenler  ile eğitim kurumu norm kadrolarında herhangi bir değişiklik olması durumunda münhal listelerde güncelleme yapılabilecektir. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda Müdürlüğümüz web sitesinde ilan edilecektir.

Not: Özel Program ve proje uygulayan eğitim kurumları ile 25 oda ve üzeri kapasitesi olan Öğretmenevlerinde görev yaparken bulunduğu eğitim kurumunda 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan (Geçici 3. Madde 2. Fıkra Kapsamında Olanlar )  yöneticilerde bu duyuruda yer alan eğitim kurumlarına yönetici olarak istemeleri halinde başvuru yapabilecektir.

2022 Yılı Yeniden Yönetici Görevlendirmelerine Esas Müdür Kadrosu Münhal Olan Kurumlar için tıklayınız.

2022 Yılı Yeniden Yönetici Görevlendirmelerine Esas Müdür Başyardımcılığı Kadrosu Münhal Olan Kurumlar için tıklayınız.

2022 Yılı Yeniden Yönetici Görevlendirmelerine Esas Müdür Yardımcılığı Kadrosu Münhal Olan Kurumlar için tıklayınız.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.