ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Atamalarına İlişkin Ek Duyuru

Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Atamalarına İlişkin  Ek Duyuru

İlgi      : 21/11/2018 tarihli ve 22316789 sayılı yazımız.

          İlimiz eğitim kurumlarında norm kadro fazlası durumunda bulunan öğretmenlerin atamaları yapılmak üzere başvurularının alınacağı ve yer değiştirme sürecinde ihtiyaç duyulan açıklama ve düzeltme gereken durumların Müdürlüğümüzün http://corum.meb.gov.tr adresinde yayımlanacağı ilgi yazımız ile duyurulmuştu.

         İlgi yazımız ekinde yayımlanan münhal kurumlar listesinin, yönetmelik gereği atama işlemi yapıldığından Beden Eğitimi branşında İlimiz Merkez Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe ihtiyacının 1 (bir), Sınıf Öğretmenliği branşında İlimiz Merkez 19 Mayıs İlkokulu ihtiyacının ise 2 (iki) olarak düzeltilmesi ayrıca İlimiz Merkez Güzel Sanatlar Lisesinin Müzik (Türk Halk/Türk Sanat/Batı Müziği Teori ve Uygulaması) 1 (bir), Müzik (Türk Halk/Türk Sanat/Batı Müziği Çalgı Toplulukları) 1 (bir) ve İlimiz Osmancık İlçesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı branşının 1 (bir) ihtiyaç olarak güncellenmesi Müdürlüğümüzce uygun görülmektedir.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.