ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Alaca’da Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük’ün Başkanlığında Alaca ilçesi Fen Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Alaca’da Toplantı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük başkanlığında yapılan toplantıya; Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı ve Başkan Yardımcısı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu ve Uğurludağ İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katıldı. 

 

            Toplantıda, 2013-2014 eğitim öğretim döneminin değerlendirilmesinin ardından 2014-2015 eğitim öğretim yılında yapılacak iş ve işlemler ele alındı. Görüş alışverişinde bulunan İl Milli Eğitim Yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri, toplantı sonrasında Alaca İlçemizin bazı okul ve kurumlarına ziyarette bulundular.

 

toplantıtoplantıtoplantı

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.