ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“5. Türkiye Değer Ödülleri” Yarışması İl Birincileri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

      Milli Eğitim Bakanlığımız ve Ensar Vakfı arasında düzenlenen “5.Türkiye Değer Ödülleri” yarışmalarında ilimiz okullarından Şiir, Hikaye, Resim, Afiş, Kısa Film, Karikatür, Değer Ödülü dallarında katılan eserler arasından il birincileri seçildi.
“5. Türkiye Değer Ödülleri” Yarışması  İl Birincileri İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

      İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Şahin ÖZCAN, “5.Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında ilimizi temsil edecek öğrencilerle görüşerek tebrik etti: Sayın ÖZCAN: “Yarışmaları öğrencilerimizin özgüvenlerini geliştirmesi hayata hazırlaması açısından önemsiyoruz. Yarışmalar eğitimin bir parçasıdır. Sadece Akademik başarı hayata hazır olmak anlamına gelmiyor. İyi insan olmak için değerlerimizin davranış haline gelmesi lazım. Bizler sizlerin gelişmesi noktasında her türlü desteği vermeye hazırız. Millet olarak bugün fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz değerlerimiz ile ilgili farkındalık oluşturmak adına yapılan bu yarışmaya katılarak güzel eserler ortaya çıkardınız.  Sizler geleceğin yöneticileri olacaksınız. Elde ettiğiniz bu başarınıza katkı sağlayan yönetici ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

      Dereceye giren öğrencilerimiz:

Kısa Film Dalında: Nisanur YAYLA, Begüm TANER, Öznur ALTINOĞLU, Aleyna ÜNAL-  Kargı Atatürk Ortaokulu, Ayşe Ecem ÖZMEN – Çorum Fen Lisesi

Hikaye Dalında: Didem SABANCI – Sungurlu İHO, Merve EKMEKCİ – Çorum Fen Lisesi

Şiir Dalında: Erdem ŞİRİN – Kargı Atatürk Ortaokulu, Selim BAĞIÇ – Osmancık Anadolu Lisesi

Resim Dalında: Ömer ÇAVDAR – 23 Nisan Ortaokulu, Melih UYSAL – Çorum Belediyesi Prof.Dr Hayreddin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi

Karikatür Dalında: Tuna ÖZCAN – 23 Nisan Ortaokulu, Nesibenur KARADUMAN, Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kompozisyon Dalında: Eda KÜYÜK – Osmancık Nene Hatun Ortaokulu,

Değer Ödülü Dalında: Aysu YILDIRIM – Çorum Belediyesi Prof.Dr Hayreddin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi

01-04-201601-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.